warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Бери участь у розіграші квитків на Міжнародний Джазовий фестиваль «Єдність» 2018. Це один з найбільш популярних в Україні Міжнародний Джазовий фестиваль.
ХVII Міжнародний Джазовий фестиваль «Єдність» буде проходити 16-17 березня 2018 року на сцені Національного театру оперети в Києві.

Правила конкурсу

 1. Розіграш діє з 24.02.2018 р. по 10.03.2018 р. на території України і проводиться в соціальній мережі Facebook. Щоб взяти участь у розіграші, потрібно:
  • «Вподобати» сторінку Всеукраїнська Асоціація Джазу
   «Лайкнути» запис с информацією про розіграш
  • Відзначити* (через @ім’я) у коментарях ту людину, з якою б Ви хотіли відвідати Міжнародний Джазовий фестиваль «Єдність і ви отримаєте Запрошення на двох.
  • Зробити репост даного розіграшу.
  • *- Від однієї людини можна залишити тільки один коментар. Обидва учасники повинні “Вподобати” сторінку Всеукраїнська Асоціація Джазу.
 2. Порядок визначення переможця акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції передбачені пунктом 1 цих Правил (станом на 10.03.2018 р. включно), протягом п’яти робочих днів після закінчення акції буде визначено переможця за допомогою сервісу Random.
 3. Результати акції будуть оголошені на сайті фестивалю та на сторінці Всеукраїнської Асоціації Джазу у Facebook. Переможцям буде додатково направлено повідомлення на їх сторінку в соціальній мережі. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
 4. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється отримати запрошення на Міжнародний Джазовий фестиваль «Єдність» на дві персони. Кількість призів: 3 шт.
 5. Порядок отримання призу. Приз можна буде отримати у касах Національного театру Оперети перед початком Фестивалю 16.03.2017 до 17-00, у адміністрації Національного театру оперети в м. Києві.
 6. Дані для отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінку в соціальній мережі. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п’яти календарних днів останній втрачає своє право на отримання призу.
 7. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
 8. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
 9. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.
Поділитися
loading
×