warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

17-18 березня 2017 року в Києві проходитиме ХVI Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність».

Шістнадцятий фестиваль традиційно збере на сцені Київського національного академічного театру оперети відомих українських та зарубіжних джазових музикантів. Цьогорічна «Єдність» відбудеться у вже традиційному дводенному форматі.

Знову традиційно відкриють фестиваль заслужений артист України, піаніст-віртуоз Володимир Соляник та талановита вокалістка Маша Видренко. Крім співів Маша буде представлена ще й невеличкою виставкою художніх робіт «Джазові натюрморти».

Ще одні українські виконавці – це гурт «Revenko Band». Гітарист Олексій Ревенко добре відомий в Україні та за її межами виконавець. Цього разу він буде виконувати власну авторську музику разом з мультіінструменталістом духовиком Олексієм Смирновим, бандуристом Валентином Лисенком та перкусіоністом Миколою Гречко.

Після українських музикантів виступить патріарх польського джазу Йоргас Сколіас  в тріо з тромбоністом Броніславом Дужі та угорським перкусіоністом Андрашем Дешом. Останній ще раз зявиться у наступний день фестивалю вже в чисто угорському тріо.

Ну, а джазовий день 17 березня завершить гурт «Klajpeda Jazz Band» під керівництвом відомого трубача Вітаутаса Грубляускаса. Професійний музикант дві каденції відпрацював у Литовському Парламенті і вже шість років є діючим мером міста Клайпеда.

Джазовий день 18 березня відкриють знову таки музиканти з Литви. Це – молодий і перспективний колектив «Silent Blast Quintet» з Каунаса і досвідчений альт-саксофоніст Вітаутас Лабутіс.

Після них на глядачів очікує диво-зустріч з легендою світового джазу громадянином світу, який проживає в Литві, Великобританії, США і вперше виступатиме в Києві, видатним музикантом ударником Володимиром Тарасовим. Він разом з Володимиром Соляником, співачкою Інессою Іваницькою та львівським контрабасистом Марком Токарем будуть шукати нові парадигми сучасного джазу.

На зміну їм на сцену Театру оперети вийде великий маестро, шедевральний піаніст з Польщі Кшиштоф Кобилінскі. Він виступить соло з новою програмою спеціально підготовленою для фестивалю «Єдність».

А завершувати джазове свято буде «Тріо Андраша Деша», в якому вже відомий нам по першому дню фестивалю перкусіоніст виступить з двома угорськими гітаристами Іштваном Тотом та Мартоном Фенівеші.

Весь фестиваль буде проходити під пильним наглядом ведучого, заслуженого артиста України Валерія Чигляєва.

І ще одне, у фестивальні дні відбудеться непересічна подія: під егідою Всеукраїнської асоціації джазу відбудеться І Міжнародна конференція організаторів джазових фестивалів, в якій візьмуть участь Президент Клайпедської асоціації джазових фестивалів Інга Грубляускене (Литва), директор Будапештського музичного центру, засновник лейблу ВМС Георгій Воллнер (Угорщина), засновник «Palmjazz Festival», власник лейблу «Jazovia» Кшиштоф Кобилінські з Глівіц (Польща), засновник Каунаського джазового фестивалю Йонас Юкас, Засновник джазового фестивалю «Єдність», голова президії Всеукраїнської асоціації джазу Сергій Грабар та інші.

Є така приказка, що весна в Києві розпочинається з джазового фестивалю «Єдність». У нас з вами є щасливий шанс розпочати весну!

КОНТАКТИ

Керівник проекту – Сергій Грабар                  Прес-служба – Денис Ющенко

Тел.: 0975129948                                                   тел. 0633257483

e-mail: grabarserg@ukr.net                                e-mail: ednistjazz@gmail.com

ednist-jazz.com

Інформація про І Міжнародну Конференцію організаторів джазових фестивалів

17-18 березня 2017 року під час ХVI Міжнародного джазового фестивалю «Єдність» буде проведена І Міжнародна Конференція організаторів джазових фестивалів. Вона організована ГС «Всеукраїнська асоціація джазу».

Основними напрямками цієї Конференції буде:

 • ознайомлення із досвідом організації та проведення джазових фестивалів в різних країнах;
 • залучення до участі в цих фестивалях музикантів з України;
 • організація та випуск нових CD  українських виконавців на зарубіжних лейблах.

В І Міжнародній Конференції організаторів джазових фестивалів візьмуть участь:

 • Георгій Воллнер (Угорщина) – Директор Будапештського музичного центру, власник музичного лейблу «BMC RECORDS», засновник джазового фестивалю в Будапешті;
 • Йонас Йозас (Литва) – засновник джазового фестивалю в Каунасі;
 • Інга Грубліаскене (Литва) – директор джазового фестивалю в Клайпеді;
 • Кшиштоф Кобилінскі (Польща) – власник музичного лейблу «Jazovia», засновник джазового фестивалю в Глівіце;
 • Одд Ерік Ватлстад (Норвегія) – засновник джазового фестивалю в Осло;
 • Володимир Тарасов (Литва, США, Великобританія) – організатор міжнародних джазових фестивалів.

До участі в Конференції будуть запрошені організатори джазових фестивалів з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Черкас, Вінниці та інших міст України:

 • Сергій Крашенінніков – організатор джазових фестивалів в Черкасах;
 • Олексій Коган – організатор джазових фестивалів в Україні, відомий джазовий радіожурналіст;
 • Леонід Гольдштейн – багаторічний організатор телевізійної передачі «35 хвилин джазу»;
 • Петро Полтарев – Директор Школи джазового та естрадного мистецтва, джазовий критик;
 • Ростислав Карандєєв – Державний секретар Міністерства культури України;
 • Володимир Соляник –директор «Міжнародного продюсерського центру Володимира Соляника», заступник голови президії ГС «всеукраїнська асоціація джазу»;
 • Володимир Єшкілєв – організатор фестивалю «Мантикора»;
 • Сергій Грабар – генеральний продюсер джазового фестивалю «Єдність», голова президії ГС «Всеукраїнська асоціація джазу» та ін.

Всього в Конференції візьме участь 45-50 осіб.

За підсумками зустрічей буде випущений «Збірник матеріалів та доповідей» учасників І Міжнародної Конференції організаторів джазових фестивалів.

Конференція буде проходити в приміщенні Київського національного театру оперети 17-18 березня від 11.00 до 13.00.

Голова Президії  Сергій Грабар

Поділитися
loading
×