warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Фото: О.Зубко, І.Снісаренко, О.Маковський, В.Осипенко, Л.Мовлянова

Гурт “Revenko Band”

Print

ПРЕС-РЕЛІЗ ХVI МІЖНАРОДНИЙ ДЖАЗОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЄДНІСТЬ»

17-18 березня 2017 року в Києві проходитиме ХVI Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність».

Шістнадцятий фестиваль традиційно збере на сцені Київського національного академічного театру оперети відомих українських та зарубіжних джазових музикантів. Цьогорічна «Єдність» відбудеться у вже традиційному дводенному форматі.

Знову традиційно відкриють фестиваль заслужений артист України, піаніст-віртуоз Володимир Соляник та талановита вокалістка Маша Видренко. Крім співів Маша буде представлена ще й невеличкою виставкою художніх робіт «Джазові натюрморти».

Ще одні українські виконавці – це гурт «Revenko Band». Гітарист Олексій Ревенко добре відомий в Україні та за її межами виконавець. Цього разу він буде виконувати власну авторську музику разом з мультіінструменталістом духовиком Олексієм Смирновим, бандуристом Валентином Лисенком та перкусіоністом Миколою Гречко.

Після українських музикантів виступить патріарх польського джазу Йоргас Сколіас  в тріо з тромбоністом Броніславом Дужі та угорським перкусіоністом Андрашем Дешом. Останній ще раз зявиться у наступний день фестивалю вже в чисто угорському тріо.

Ну, а джазовий день 17 березня завершить гурт «Klajpeda Jazz Band» під керівництвом відомого трубача Вітаутаса Грубляускаса. Професійний музикант дві каденції відпрацював у Литовському Парламенті і вже шість років є діючим мером міста Клайпеда.

Джазовий день 18 березня відкриють знову таки музиканти з Литви. Це – молодий і перспективний колектив «Silent Blast Quintet» з Каунаса і досвідчений альт-саксофоніст Вітаутас Лабутіс.

Після них на глядачів очікує диво-зустріч з легендою світового джазу громадянином світу, який проживає в Литві, Великобританії, США і вперше виступатиме в Києві, видатним музикантом ударником Володимиром Тарасовим. Він разом з Володимиром Соляником, співачкою Інессою Іваницькою та львівським контрабасистом Марком Токарем будуть шукати нові парадигми сучасного джазу.

На зміну їм на сцену Театру оперети вийде великий маестро, шедевральний піаніст з Польщі Кшиштоф Кобилінскі. Він виступить соло з новою програмою спеціально підготовленою для фестивалю «Єдність».

А завершувати джазове свято буде «Тріо Андраша Деша», в якому вже відомий нам по першому дню фестивалю перкусіоніст виступить з двома угорськими гітаристами Іштваном Тотом та Мартоном Фенівеші.

Весь фестиваль буде проходити під пильним наглядом ведучого, заслуженого артиста України Валерія Чигляєва.

І ще одне, у фестивальні дні відбудеться непересічна подія: під егідою Всеукраїнської асоціації джазу відбудеться І Міжнародна конференція організаторів джазових фестивалів, в якій візьмуть участь Президент Клайпедської асоціації джазових фестивалів Інга Грубляускене (Литва), директор Будапештського музичного центру, засновник лейблу ВМС Георгій Воллнер (Угорщина), засновник «Palmjazz Festival», власник лейблу «Jazovia» Кшиштоф Кобилінські з Глівіц (Польща), засновник Каунаського джазового фестивалю Йонас Юкас, Засновник джазового фестивалю «Єдність», голова президії Всеукраїнської асоціації джазу Сергій Грабар та інші.

Є така приказка, що весна в Києві розпочинається з джазового фестивалю «Єдність». У нас з вами є щасливий шанс розпочати весну!

КОНТАКТИ

Керівник проекту – Сергій Грабар                  Прес-служба – Денис Ющенко

Тел.: 0975129948                                                   тел. 0633257483

e-mail: grabarserg@ukr.net                                e-mail: ednistjazz@gmail.com

ednist-jazz.com

Поділитися
loading
×