warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Польський Інститут

Участь польських музикантів у XV Міжнародному джазовому фестивалі «Єдність» 17-18 березня 2016

Київ
17 березня – 18 березня
Київський національний академічний театр оперети, вул. Велика Васильківська, 53/3. Початок концертів о 19:00. Квитки у касах.

Польські музиканти завжди бажані гості на українських джазових фестивалях. Цього року до Києва завітає польський колектив Anna Gadt Inspiration у складі:

Анна Гадт – вокал;
Яна Безек – фортепіано;
Алан Викпіш – контрабас;
Ігор Гнидин – ударні.

Анна Гадт – відома польська джазова вокаліста. 2013 року вийшов третій диск співачки під назвою “Breathing”. Він окреслив новий напрямок у музичній біографії Анни Гадт – використання слов’янських і скандинавських мотивів.

Окрім концертів, у рамках фестивалю відбудеться низка музичних майстер-класів, частину з яких проведе відомий польський джазовий музикант і викладач, неодноразовий учасник фестивалю «Єдність» і член журі цьогорічного фестивалю Ґжеґож Карнас.

Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність» засновано 2002 року за підтримки Київської міської pади та Головного управління культури, мистецтв та охорони культурної спадщини Києва.

Організатори: Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність» / Київський національний академічний театр оперети

Інтернет-журнал «Музика»

Джазовий фестиваль «Єдність–2016»

Протягом 18–19 березня у Києві триватиме п’ятнадцятий Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність».
Нинішній майже ювілейний джазовий форум, як і усі попередні, правдиво зберігає статус міжнародного. Так, із восьми учасників, що заявлені на «Єдність–2016», п’ятеро презентуватимуть джазову традицію зарубіжних країн. Зокрема на київських меломанів очікують виступи швейцарського дуету Albireo, польської вокалісти Анни Ґадт, литовського гурту Dainius Pulauskas Group, ансамблю Miki Birta & Friends із Угорщини та молдовської групи Trigon. Українська складова фестивалю буде представлена творчістю Bedrychuk’s Band, Jazz in Kiev Band та ManSound.
Також у фестивалі візьмуть участь спеціально запрошені гості: піаніст-віртуоз, продюсер, аранжувальник т композитор Володимир Соляник, інструменталіст-балалаєчник Денис Кьнчев і юна вокаліста Марія Видренко – тут маємо усталену традицію «Єдності»: у концертах фестивалю постій виступають дитячі та юнацькі колективи або солісти.
Ще одна фішка форуму – його стильова різноплановість – «працюватиме» і цьогоріч. Слухачі зможуть почути масу різностильвої музики: мейнстим, н’ю-ейдж, латiно, боса-нову, етно-джаз, фрi-джаз, смуз-джаз i ще багато різного.
Залишається додати кілька фактів: багаторічним керівником проекту є Сергій Грабар, а ведучим – Олексій Коган.
Фестиваль вкотре відбуватиметься у приміщенні Київського Національного академічного театру оперети за підтримки Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації та Департаменту культури Києва. Також до організації «Єності–2016» долучилася низка закордонних амбасад і культурних інституцій: Посольство Угорщини в Україні, Посольство Литовської Республіки в Україні, Посольство Швейцарської Конфедерації в Україні, Посольство Республіки Молдови в Україні та Польського інституту в м. Києві.
Не пропустіть. Початок джаз-марафонів о 18:00.

Поділитися
loading
×